Ta strona wymaga stosowania cookies do pełnego działania. Informacje przechowywane w cookies opisane są w naszej polityce prywatności.

OK
Masz pytanie? Zadzwoń 504 570 566
Zaloguj się by wysłać zapytania o oferty: Logowanie

Dlaczego Novautis?

Novautis to serwis, który oferuje najlepsze ceny nowych samochodów najbardziej popularnych marek w Polsce. Współpracuje z dealerami z całego kraju, dając swoim użytkownikom za kliknięciem myszki:

  • bieżącą informację o istniejących konfiguracjach samochodów i cenach katalogowych
  • przekrojową informację o aktualnie dostępnych w salonach samochodach w różnych regionach Polski
  • Możliwość składania zapytań i uzyskania ofert cenowych od kilkudziesięciu salonów samochodowych
  • Rezerwacji on-line samochodu w wybranej przez siebie konfiguracji

I to wszystko w cenach niedostępnych dla przysłowiowego „Kowalskiego z ulicy”.

Dzieje się tak, gdyż Novautis z uwagi na swój masowy charakter oferuje dla współpracujących z nim salonów skalę popytu, który zasługuje na preferencyjne warunki sprzedaży, dostępne do tej pory jedynie dla klientów flotowych. Dla salonów, Novautis jest wiarygodnym partnerem biznesowym, dzięki któremu zwiększają one swoją sprzedaż, a dla internautów stanowi proste i niezawodne narzędzie, dzięki któremu oszczędzają oni czas i pieniądze w poszukiwaniu swojego nowego samochodu w najlepszej możliwej cenie.

Głównym celem serwisu Novautis jest umożliwienie internautom dokonania rezerwacji nowego samochodu na warunkach często nieosiągalnych dla klientów indywidualnych. Osoby rozważające decyzję zakupu nowego pojazdu, z racji na ograniczony potencjał zakupowy, posiadają niewielką siłę przetargową wobec dealera. Co prawda, mogą one fizycznie uzyskać oferty od konkurencyjnych salonów, jednak zadanie to wiąże się z nakładem czasowym oraz finansowym (np. telefon, paliwo na dojazd do innej lokalizacji). Powoduje to, że jeśli w ogóle klient zbierze jakieś oferty konkurencyjne, ograniczone są one najczęściej geograficznie do miejsca jego zamieszkania. Można próbować zbierać oferty od salonów poprzez mailing, lecz ktokolwiek tego próbował wie, że nie przynosi to pożądanych efektów (problem z trafieniem do odpowiedniej osoby, słaba porównywalność otrzymanych ofert czy solidarne stanowisko salonów wobec „mailerów” skutkujące przesłaniem, jeśli w ogóle, ceny katalogowej).

Umożliwienie klientom składania zapytań do dealerów poprzez serwis Novautis znosi ograniczenia geograficzne, a z uwagi na swój masowy charakter podnosi siłę przetargową pojedynczego klienta.

Nasza firma jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które za główne cele swojej działalności stawia umożliwienie klientom indywidualnym zakupu pojazdu na preferencyjnych warunkach jednocześnie zwiększając rynek sprzedaży nowych samochodów w Polsce.