Ta strona wymaga stosowania cookies do pełnego działania. Informacje przechowywane w cookies opisane są w naszej polityce prywatności.

OK
Masz pytanie? Zadzwoń 504 570 566
Zaloguj się by wysłać zapytania o oferty: Logowanie

Jak to działa?

Dzięki Novautis od Twojego wymarzonego samochodu (w cenie niespotykanej dla klienta indywidualnego) dzielą Cię jedynie 4 kroki:

1) Konfigurujesz samochód według własnych potrzeb i składasz zapytanie

Do dyspozycji masz najaktualniejsze konfiguratory samochodów. Pozwolą Ci one na wybór modelu, wersji i wyposażenia pojazdu, którym jesteś zainteresowany. Następnie składasz zapytanie, a Novautis przekazuje Twoje zapytanie salonom. Novautis, będąc wiarygodnym partnerem dealerów w całym kraju oraz wartościowym kanałem sprzedaży, korzysta z bardzo preferencyjnych warunków cenowych, często w ogóle niedostępnych dla klientów indywidualnych.

2) Poprzez Novautis otrzymujesz wyselekcjonowane oferty od dealerów

Po złożeniu zapytania w okresie nie dłuższym niż 48 godzin otrzymujesz najlepsze oferty, jakie spłynęły do Novautis. Każda oferta zawiera: 1) cenę pojazdu w wybranej przez Ciebie konfiguracji, 2) informację o dostępności samochodu lub czasie oczekiwania (pojazd na zamówienie), 3) obszar geograficzny salonu, z którego oferta pochodzi.

Oferty te są dostępne dla Ciebie po zalogowaniu się do naszego serwisu.

3) Wybierasz najatrakcyjniejszą ofertę

Spośród ofert, które otrzymałe(a)ś wybierasz tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Po podaniu przez Ciebie niezbędnych danych, Novautis automatycznie dokonuje rezerwacji Twojego nowego samochodu u dealera, którego ofertę wybrałeś.

4) Finalizujesz transakcję u dealera

Po dokonaniu rezerwacji otrzymujesz elektroniczne potwierdzenie swojego wyboru wraz ze szczegółowymi danymi salonu oraz danymi kontaktowymi handlowca, który będzie odpowiedzialny za sprawną obsługę i realizację Twojego zamówienia. Pozostaje Ci tylko zgłosić się do salonu, powołać się na numer rezerwacji Novautis (to umożliwi skorzystanie z preferencyjnych warunków) i podpisać dokumenty sprzedaży. Teraz już tylko możesz cieszyć się jazdą swoim nowym samochodem. Szerokiej drogi.

Masz pytania?

Jeśli masz dalsze pytania, sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem naszej infolinii lub pod adresem bok -AT- novautis.pl